Eron Plus - następca Vialafil!

Jeżeli interesuje Cię osiągnięcie najlepszych wyników koniecznie wypróbuj Eron Plus, który zawiera udoskonaloną formułę Vialafil i oferuje znacznie lepsze wyniki!

Zamów Eron Plus »

Vialafil Ceniony za swoją skuteczność
i ekskluzywną formułę!

Pytania

Stosowanie

Jakie skuteczne składniki zawarte są w Vialafil oraz Vialafil-CR?

W produktach tych zawarto najlepsze składniki pod względem wspomagania męskiej potencji, o udowodnionym, korzystnym działaniu. W suplemencie Vialafil znalazły się m.in. l-arginina, cynk, maca, ekstrakt z yohimbe, koziego ziela, żeń-szenia syberyjskiego, kory Catuaba, miłorzębu japońskiego, wyciąg z Cnidium Monnier, Xanthoparmelia Scabrosa, Avena Sativa oraz Muira Pauma. W przypadku żelu Vialafil-CR, wspomagające właściwości uzyskane zostały m.in. dzięki: johimbinie, nasionach Dodder, wyciągowi z żeń-szenia, wyciągowi z miłorzębu japońskiego, wyciągowi z kory Catuaba, wyciągowi z koziego ziela, l-argininie, olejku mięty pieprzowej, ekstrakcie z anyżu.

Czy Vialafil oraz Vialafil-CR są bezpieczne dla mojego zdrowia?

Tak. Vialafil oraz Vialafil-CR zostały stworzone na bazie wyłącznie naturalnych składników, których proporcje dobrane zostały w optymalnych dla zdrowia dawkach. Bezpieczeństwo stosowania tych produktów potwierdzone zostało badaniami oraz długoletnim doświadczeniem. Jeżeli zażywasz jakieś leki, bądź odczuwasz uzasadnione obawy o swoje zdrowie, przed zastosowaniem produktu skonsultuj się z lekarzem.

W jaki sposób należy stosować kapsułki Vialafil?

Zaleca się stosowanie 2 kapsułek Vialafil dziennie, razem z posiłkiem.

W jaki sposób należy stosować żel Vialafil-CR?

Nałóż i delikatnie wmasuj żel w skórę 10 minut przed stosunkiem. Vialafil-CR przeznaczony jest wyłącznie do użytku zewnętrznego. Unikaj kontaktu z oczami. Trzymaj w miejscu niedostępnym dla dzieci.

Obsługa klienta

W jaki sposób mogę złożyć zamówienie?

Aby dokonać zamówienia wybierz ilość sztuk, sposób wysyłki, metodę płatności i wypełnij formularz adresowy. Zamówienia możesz dokonać tutaj.

W jaki sposób odbywa się wysyłka produktów?

Wysyłka towaru odbywa się w ciągu 48h od złożenia zamówienia. Czas dotarcia produktów do klienta wynosi od 2 do 10 dni (czas może ulec wydłużeniu dla przesyłek międzynarodowych). Przesyłki kurierskie docierają po 1-2 dniach. Cenimy dyskrecję naszych klientów - przesyłki są tak pakowane, że nikt poza Tobą nie będzie wiedział co jest w środku.

Jakie są koszty dostawy?

Przesyłki priorytetowe, nadane za pośrednictwem Poczty Polskiej realizowane są bezpłatnie. Przesyłki kurierskie podlegają opłacie w wysokości 30 zł.

W jaki sposób mogę opłacić zamówienie?

Zamówienie może zostać opłacone przelewem bankowym, przelewem elektronicznym, kartą płatniczą, systemem płatności PayPal lub za pobraniem.

Czy moje pieniądze są bezpieczne?

Tak. Za bezpieczeństwo transakcji elektronicznych odpowiadają firmy DotPay (przelewy elektroniczne) oraz PayPal (karty płatnicze).